Przejdź do treści

cichy zakątek Bojana

cichy zakątek Bojana

poznaj inwestycje

Szlachecka

NIE TYLKO DOM

Inwestycja Szlachecka stanowi niezwykłe połączenie nowoczesności z przyrodą. Elewacje utrzymane są w naturalnych kolorach z eleganckimi dodatkami w formie paneli nawiązujących do drewna. Dzięki tym zbiegom uzyskaliśmy architekturę, która nie tylko nie przytłacza swoich mieszkańców, lecz sprawia, że czują się oni tu jak u siebie. Inwestycja jest wspaniałą propozycją dla osób poszukujących miejsca pełnego spokoju i ciszy w malowniczej scenerii lasu. Jest to miejsce, które sprawia, że codzienne aktywności stają się przyjemniejsze. Zapewnia chwile odpoczynku i relaksu dla całej rodziny. Co więcej, każdy z domów posiada swój własny, niezwykle ustawny duży ogród, który mieszkańcy będą mogli idealnie dostosować do swoich potrzeb.  

poznaj inwestycję

Standard

cichy zakątek bojano

Szlachecka to niezwykła inwestycja składająca się z dwóch domów w zabudowie szeregowej co łącznie daje nam cztery lokale mieszkalne oddane do dyspozycji dla naszych klientów. Budynki zostały zaprojektowane a następnie wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kluczowe były nie tylko aspekty wizualne ale także rozwiązania funkcjonalne. Każdy dom posiada dwie kondygnacje z bardzo naturalnym podziałem na strefę dzienną na parterze i strefę nocną na piętrze. Wszystkie prace wykończone prowadzone są z zastosowaniem nowoczesnych technologii co pozwala na realizację inwestycji w najwyższym standardzie.

poznaj inwestycję

Parter

nrpomieszczeniepow. [m2]
1.01wiatrołap2.63
1.02korytarz3.32
1.03kuchnia11.45
1.04wc2.26
1.05salon24.57
1.06klatka schodowa2.30

poznaj inwestycję

Piętro

nrpomieszczeniepow. [m2]
2.01korytarz4.15m2
2.01pokój6.29m2
2.03pokój13.54m2
2.04łazienka4.46m2
2.05pokój9.51m2
2.06garderoba1.53m2
2.07klatka schodowa2.59m2

wyszukaj nas na mapie

Lokalizacja

więcej niż miejsce

Inwestycja położona jest w malowniczej wsi Bojano niedaleko Gdyni, która jest głównym ośrodkiem miejskim okolicy. Połączenie z miastem zapewniają autobusy komunikacji miejskiej, choć okoliczni mieszkańcy korzystają również z krótkiej podroży prywatnymi pojazdami. Pomimo takich możliwości należy pamiętać jednak o atrakcjach i udogodnieniach, które znajdują się także w samym Bojanie. Szlachecka umiejscowiona została na skraju lasu co wspaniale pozwala docenić otaczającą przyrodę i zaznać nieco odpoczynku przy śpiewie ptaków. Miłośnicy sportu i aktywnego spędzania czasu także znajdą tu coś dla siebie. Okoliczne lasy oferują liczne szlaki spacerowe i rowerowe, a w samym Bojano skorzystać można z boisk i hali sportowej. 

Dogodna lokalizacja paczkomatu – tylko 150m od osiedla.

Do 10 minut na piechotę do przystanku autobusowego łączącego miasto z Gdynią.

Dostęp do dużej ilości lokali gastronomicznych w Bojanie.

Piękna zielona okolica. Budynki położone tuż przy niewielkim lesie.

Liczne punkty widokowe i szlaki spacerowe w pobliskich lasach.

W okolicy przedszkole i szkoła podstawowa z własną halą sportową i boiskiem.

Bezproblemowy dostęp do sklepów spożywczych w mieście – 30 minut spacerem do większego dyskontu.

Tylko 40 minut drogi samochodem od Mola w Orłowie.

Możliwość realizacji najróżniejszych pasji sportowych. Boiska do piłki nożnej,  oraz, w odległości 2km, tor motocrossowy

zobacz swój przyszły dom

Galeria inwestycji

DLA PEŁNEJ SATYSFAKCJI

Szlachecka jest miejscem, w którym można poczuć rodzinny klimat i na stałe zapuścić swoje korzenie. Ciepłe i lekkie elewacje budynków, w połączeniu z prywatnymi ogrodami nadają inwestycji niezaprzeczalny charakter domowej oazy. Jest to architektura, która swoim mieszkańcom daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Atutem inwestycji jest bliskość okolicznych lasów. Sprawiają one, że jest to miejsce idealnie nadające się do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Galeria, którą przygotowaliśmy, dla lepszej świadomości naszych klientów, pozwala zapoznać się ze wszystkimi  walorami inwestycji.

WZ03
WZ01
WZ02
WZ04
previous arrow
next arrow

zobacz, co jesteś w stanie osiągnąć

Galeria wnętrz

DLA WIĘKSZEGO SPEŁNIENIA

Parter to serce domów na inwestycji Szlachecka. Duża, przestronna przestrzeń, w której zlokalizowano salon połączony z kuchnią i jadalnią. Prawdziwe centrum życia rodzinnego, ale także idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu. Usytuowanie zabudowy względem stron świata, gwarantuje ciepłe promienie słoneczne o poranku w kuchni i możliwość oglądania zachodu słońca z kanapy w salonie. Piętro z kolei, to strefa w pełni przeznaczona do odpoczynku i skupienia. W jednej z trzech proponowanych sypialni domownicy będą mogli zaznać nieco prywatności. Jest to prawdziwa oaza, która pozwoli zażyć odrobinę samotności i wyciszyć się lub bez przeszkód przeznaczyć czas na intensywną pracę czy pielęgnowanie relacji w gronie najbliższych. Aby lepiej zrozumieć układy przestrzenne przygotowaliśmy galerię, która prezentuje możliwe rozwiązania aranżacyjne.

Salon
Kuchnia
Łazienka
Sypialnia 1
Sypialnia 2
previous arrow
next arrow

napisz do nas

Kontakt

Z ZAANGAŻOWANIEM DO KLIENTA

MAM DOM Sp.z.o.o.
biuro@mamdom.pl

Specjalista ds. sprzedaży
Michał Michalak
517 727 227
m.michalak@mamdom.pl